تولید سپتیک تانک بتنی

تولید سپتیک تانک بتنی

تولید کننده سپتیک تانک بتنی

تولید و فروش سپتیک تانک در استان گیلان و مازندران
فروش و ارسال سپتیک تانک بتنی بی هوازی آبزه همراه با فاکتور رسمی
ارسال به اقصی نقاط ایران ، امکان خرید اینترنتی آسان دارای نماد اعتماد الکترونیکی

گروه صنعتی آبزه “همراه با مجوز رسمی” تولید کننده سپتیک تانک بتنی بیهوازی ساخت بصورت یکپارچه، بتن مسلح، تحمل وزن بار تا سه تن را دارا می باشد از این رو می توان بدون نیاز به مش، آرموتوربندی آنرا در حیاط فونداسیون و پارکینگ اجرا کرد.
آبزه با سالها سابقه و تخصص در زمینه سپتیک تانک و تصفیه فاضلاب
قابل استفاده برای منازل و مجتمع های مسکونی و اداری ،هتلها،رستورانها، بیمارستان ها،
هدف آبزه قدم بسوی کیفیت بهتر

اجرای سپتیک تانک

یکی از دلایل ضرورت اجرای سپتیک تانک
متاسفانه زمانیکه از دستگاه تصفیه فاضلاب استفاده نمی شود، به مرور زمان چربی آشپزخانه و صابونهای حمام و دستشویی در لایه لایه دیواره های چاه سنتی نفوذ پیدا کرده و مانع از جذب آب می شوند پس در نتیجه آبهای کثیف و آلوده چاه از سطح زمین یا روشویی و سرویسها بالا زده؛زندگی روزمره را مختل می سازد و موجب دوباره کاری و هزینه سنگینتر برای نصب سپتیک تانک می گردد.

جنس سپتیک تانک

مخزن های نگهدارنده آب باران از جنس بتن مسلح ، ورودی و خروجی های مخازن بصورت فلنچ جوشی و دارای پلیت می باشد.
کیفیت سپتیک تانک بتنی “آبزه” بصورتی میباشد که میتوان از آن برای مخزن آب هم استفاده کرد.
قطعات داخلی سپتیک تانکهای آبزه از قطر حداقل ۸ سانتیمتر برخوردار میباشند. تا در مقابل خورندگی سولفات و فضولات طول عمر بیشتری داشته باشند.
نتیجه استفاده کردن از ماسه نامرغوب و همچنین ناکافی بودن سیمان. در برخورد با سولفات پس از دوسال، و نهایتا پس از گذشت زمان در زیر خاک منهدم خواهد شد.
سپتیک تانک بتنی بی هوازی”آبزه” بدلیل استفاده از ماسه مرغوب و همچنین مسلح بودن، به تنهایی قادر به تحمل وزن تا سه تن بار را دارا می باشد از این رو به مش، آرماتوربندی و بتن ریزی مجدد نیاز ندارد
سپتیک تانکهای بتنی “آبزه” با وزن حداقل چهار تن و نیم و حداکثر هفت تن بصورت یکپارچه بتن مسلح تولید شده و نیاز به ایزوگام ندارند.

مشخصات سپتیک تانک :

سپتیک تانک برای تصفیه مقدماتی فاضلاب به روش ته نشینی و تجزیه بی هوازی که پساب خروجی را به استاندارهای مد نظر می رساند ؛ مورد استفاده قرار می گیرد.

اجزای تشکیل دهنده سپتک تانک :

سیستم ورودی فاضلاب – مخزن اولیه – دیواره جدا کننده – مخزن زلال سازی – ونت – سیستم خروجی فاضلاب و سیستم سیفون تعبیه شده در ورودی و خروجی که به شکل لوله زانوی رینگ و فلنج یا موفه نصب می شوند.

مونتاژ در محل

زمان طلایی برای اجرای دستگاه تصفیه فاضلاب بتنی قبل از ساخت ساختمان می باشد.
پایینترین هزینه بدلیل تورم بازار.
حمل و نصب توسط جرثقیل با هزینه کمتر.
انتخاب بهترین فضا برای نصب سپتیک تانک.
از دست دادن فرصت طلایی جهت نصب سپتیک تانک، منجر به ایستگاه گرفتن جرثقیل از پشت ساختمان و جایگاهی کاملا نامناسب و همچنین دمونتاژ و مونتاژ مجدد سپتیک تانک بمنظور سبکتر ساختن دستگاه می شود. این امر باعث هدر رفتن زمان و هزینه اضافی برای کارفرمای گرامی می گردد.
با توجه به ضدآب بودن و غیرقابل نفوذ بودن و وزن بالای دستگاه سپتیک تانک بتنی ” آبزه ” ، پس از چند روز بارندگی آب می تواند ، مخزن را از داخل گودال بیرون رانده و آنرا معلق نماید. لذا توصیه می شود پس از نصب سریعا اطراف آن را با مصالح موجود پر نمایند.
هرکجا باشیم زمین از آن ماست در حفظ آن بکوشیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *